Thursday, January 23, 2014

NEW IN

Vzpomínáte na můj lednový "WISH LIST"? Tak už mám první úlovek! Šedý vlněný klobouk se širokou poddajnou "prolamovanou" krempou. Jsem z něj opravdu nadšená! Pozvedne jakýkoli outfit, ve vteřině Vás promění v elegantní a tajuplnou dámu a působí neskutečně žensky :) Musím ho mít i v černém provedení. To však zatím do obchodů nedorazilo, ale cestu mi zkřížil jiný černý... a protože se skvěle hodil k mému dnešnímu outfitu, cestou z obchodu už jsem měla krempu naraženou do čela :)
 
A ty vtipné oversized šaty? Zaujaly mě už při procházení nové kolekce na webu, ale nakonec se na můj "WISH LIST" nedostaly. Což byla chyba, protože jsou naprosto geniální! Ta barevná kombinace mě prostě baví a asi ani nemusím dodávat, jak jsou příjemné, pohodlné a teplé :) Můj zítřejší casual Friday outfit je Vám asi jasný, že? :)

Mimochodem - víte, jak poznáte, že jste si pořídili opravdu skvělý kousek? Obléknete si ho do 48 hodin od nákupu :)
Všechny kousky jsou z nové kolekce H&M / All the pieces are from the new H&M collection 

Remember my January's "WISH LIST"? Now I have my first catch! Gray floppy hat in wool. I'm so excited! It dress up any outfit and conjures up elegant, mysterious and feminine look :) I have to have the black one as well! But as it yet not arrived to the shops and another black one, perfectly matching my today's outfit!, did, I was leaving the shop with this one on my had:)

And the funny oversized dress? I have noticed them on the web but for some reason didn't put them on my "WISH LIST". And you know what? It was really big mistake because they are absolutely brilliant! I simply love the fresh color combination and probably I don't have to say how pleasant, comfortable and warm they are :) I am sure you know how my tomorrow's casual Friday outfit will look like ;)

Btw, do you know how you find out that you decided for really perfect piece? You will wear it within 48 hours after the shopping :)

No comments:

Post a Comment