Saturday, January 25, 2014

OUTFIT

Přišel čas provětrat lednové NEW IN kousky! A první jsou, vlastně byly :), dva úlovky z Reserved - vzorované úpletové šaty kombinované s umělou kůží a perlový náhrdelník.

Šaty jsou opravdu krásně teplé, jak jsem zmiňovala už v předchozím postu zde, ale protože moje dvorní fotografka trvala na odložení šátku a rozepnutí kabátu, před zmrznutím mě zachránil stylový termo hrnek s teplým čajem :) Ten je, nejen v zimě, mým každodenním společníkem - neumím si bez něj představit jak ranní cestu do práce (protože bez čaje s medem a citrónem není moje ráno tím pravým ránem), tak odpolední pochůzky (to už přichází na řadu voňavá káva). A v případě téhle prostorné kabelky je vyřešeno i dilema, kam s ním, tedy s termo hrnkem :), když potřebuju mít volné ruce :)
 
Outfit details
 Shoes: AQUATALIA / Dress: Reserved Coat: Zara (collection Fall / Winter 2012/2013) / Gloves: Reserved / Scarf: SIX /Bag: Zara / Watch: Calvin Klein / Bracelet: Vintage / Ring: Mango / Pearl Necklace: Reserved / Thermo cup: Bodum
 
Photo by: Eva Nemčková
 
It's time to show off some NEW IN pieces! And the first one will, actually were :), two pieces from Reserved - combined material dress and pearl necklace.
 
Dress are really warm, as I mentioned in the previous post here, but because my personal photographer persisted on taking the scarf off and keeping the coat open, I was saved from freezing by this stylish thermo cup with hot tea :) This cup is, not only in the winter, my everyday buddy - I cannot imagine morning trip to the work and afternoon errands without it. And this spacious bag solved the dilemma what to do with it, I mean the thermo cup :), when I need to have free hands :)

No comments:

Post a Comment