Sunday, June 1, 2014

BEAUTY TIP: NUXE DRY OIL

Většina z Vás nejspíš tento úžasný suchý olej od francouzské značky NUXE zná, přesto mi to nedá a musím se s Vámi podělit o to, jak nadšená z něj jsem já! :)
Hodně dlouho jsem si myslela, že suchý olej není nic pro mě. Nemám ráda pocit "mastné" pokožky jako takový a už vůbec nemám chuť (a čas!) se ráno převlékat (a zničit tak dokonale promyšlený outfit!) kvůli tomu, že jsem nepočkala dostatečně dlouho, aby se olej vsákl do pokožky a ne do oblečení. Ale před pár lety jsem během návštěvy Francie omylem přišla o své tělové mléko (šlo přes palubu :)) a v místní lékárně mě přesvědčili, abych místo klasického mléka vyzkoušela tento olej. A přiznávám, že od té doby na něj nedám dopustit! Ano, olej nikdy nebude úplně suchý, ale tenhle se vstřebává opravdu rychle a nezanechá na pokožce mastný film. Můžete ho použít na obličej, tělo i vlasy a skvělý je také na kůžičku kolem nehtů. A myslím, že moje vlasy si bez něj už ani neumí představit pravidelnou návštěvu sauny :)

A je tu ještě jeden malý, ale rozhodně ne zanedbatelný bonus - díky téhle malé elegantní lahvičce si vždy můžete zabalit minimálně o jeden pár bot víc, protože Vám v kufru ušetří spoustu místa :)

(Tento příspěvek není sponzorován žádnou ze zmíněných značek/společností.)

No comments:

Post a Comment