Černá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Shane 239 cm

26 316 

Popis produktu

Dvoumístná pohovka Shane představuje moderní pojetí čalouněného nábytku. Její oblé a měkké siluety vytvářejí útulnou atmosféru, zatímco opěradla sezení zaručují plnohodnotnou relaxaci. Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu LiquidBlocked, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Navíc je vysoce odolná vůči oděru (Martindale Test 100 000 a 440 g/m2). Díky tomu je sezení Shane vhodné i do komerčních prostor. Jedinečnost této řady spočívá v kombinaci modulů s opěradly i bez nich, díky čemuž lze vytvořit individuální sezení, která podtrhuje váš styl. Využijte širokou nabídku souprav, která zahrnuje jednoduché či rohové pohovky a křesla.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_2SP_44_F1_SHANE6 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty