Červená sametová podnožka MICADONI Kendal 104 x 72 cm

11 341 

Popis produktu

Podnožka Kendal od značky Micadoni bude skvělým doplňkem k pohovkám ze stejnojmenné kolekce. Stejně jako pohovky i  ona zaujme charakteristickým prošíváním, které jí dodává nádech luxusu. Její sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem je mimořádně měkký na dotek. Díky technologii Cleanaboo je omezena absorpce tekutin. Značí se velmi nízkou náchylností ke žmolkování a odlupování. Podnožka také obsahuje certifikát PETPROOF, který informuje o zvýšené odolnosti proti poškrábání a oděrům způsobeným drápy mazlíčků. Tento skvostný kus nábytku nejen zaujme na první pohled, ale především zútulní váš interiér ve skandinávském nebo glamour stylu. Podnožka je dostupná v široké škále barev, od neutrální černé po zářivě žlutou barvu. Kolekce Kendal osloví každého, kdo hledá designové inovace a nebojí se experimentovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_121_F1_KENDAL7 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty