Šedá trojmístná pohovka Karup Design Senza 200 cm

20 688 

Popis produktu

Hledáte decentní a funkční pohovku? Trojmístná pohovka Senza značky Karup Design pro vás bude ta pravá! Elegantní pohovku můžete používat také jako pohodlné lůžko na každodenní spánek. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 25 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 12cm pěnu. Díky jednoduchému designu se pohovka hodí do všech interiérů laděných do skandinávského stylu. Ideální je například do menších interiérů, kde oceníte další místo na spaní. Součástí balení jsou čtyři velké polštáře. V sérii Senza najdete i podnožky, díky kterým získáte větší pohodlí a trojmístnou pohovku rázem změníte na rohovou. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

 

Katalogové číslo: 129101746200 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty